• Високовольтний запобіжник ПТ-013-10 до 100А 2Ф72мм х 468

Високовольтний запобіжник ПТ-013-10 до 100А 2Ф72мм х 468

  • Наявність: Очікування 2-3 дні
  • 581.00 грн.

ПТ-запобіжник - це комутаційний пристрій, призначений для відкриття ланцюга електричного живлення шляхом руйнування спеціальної струмоведучої вставки в запобіжнику під дією струму, що перевищує задане значення струму за певний час. Таким способом вставка призводить до нагрівання, з наслідками плавлення і руйнування, після чого пісок, присутній в конструкції пристрою, гасить вставку. Після закінчення цього процесу струм вже не має можливості пройти цю ділянку електричного кола. Таким чином, запобіжник забезпечує захист і безпеку електричної мережі та електрообладнання.

Запобіжники ПТ 013-10
 
2 раунди Ø72мм l=468мм
 
Застосування високовольтних запобіжників серії PC(t), PC(n), PC(e), PC(e), PC(e), PC(EN)
 
Запобіжники призначені для установки в трифазних мережах змінного струму частоти 50 і 60 Гц номінальною напругою 6; 10 і 35 кВ:
 
  • Серія PC(t) - для захисту силових трансформаторів, повітряних і кабельних ліній електропередач.
  • Серія PC(n) - для захисту вимірювальних ланцюгів трансформаторів напруги.
  • PC(e) - для захисту силових трансформаторів екскаваторів і пересувних електростанцій.
  • PC(EN) - для захисту вимірювальних схем трансформаторів напруги екскаваторів і пересувних електростанцій
 
 
Крім того, запобіжники серії PC(n) можуть використовуватися для захисту однофазних силових трансформаторів сигнальних, зчеплювальних і централізуючих (СБ) пристроїв залізниць. Запобіжники типу PC(n) 011-10 можуть використовуватися для захисту силових трансформаторів потужністю 1, 25 кВА і номінальною напругою 6 кВ. Запобіжники типу PC(n) 011-35 можуть використовуватися для захисту силових трансформаторів потужністю 4 кВА і номінальною напругою 27, 5 кВ і трансформаторів потужністю 10 кВА і номінальною напругою 35 кВ. Запобіжники серії PC(EN) 016-10 і PC(EN) 016-12 можуть використовуватися для захисту вимірювальних трансформаторів при напрузі 6 і 7,2 кВ.
 
Кліматичні версії і категорія розміщення запобіжників серій PC(t) і PC(n): У1, УЗ, ГЛ1 і ТК, серії ПК(е) і ПК(англ.): У2, ХП2 і Т2 по ГОСТ 15150-69.
 
Умови експлуатації запобіжників в електроустановках:
 
  • робоче 1° навколишнього повітря для U1 і ультразвукового варіантів від - 45 до + 40 С0; за виконання HL1 від - 60 до + 40 Ss; за виконання ТК від + 01 до + 45 С0; для U2 версії від - 45 до + 45 Куб.См; за виконання HL2 від - 60 до + 40 С0; для версії Т2 від - 10 до + 50 С0;
  • висота над рівнем моря не більше 1000 м;
  • робоче положення в просторі - вертикальне + 15 °;
  • робоче середовище - невибухонебезпечна, вільна від струмопровідного пилу, газів і парів в концентраціях, що руйнують метали і ізоляцію;
  • Запобіжники ПК(t) і ПК(n) повинні бути захищені від раптових ударів, ударів і вібрацій;
  • якість електричної енергії захищеного контуру згідно з вимогами ГОСТ 13109.
 
Запобіжники серій PC(e) і PC(EN) є вібронепроникними в умовах експлуатації і допускають механічний вплив одиничних ударів з прискоренням Zd і тривалістю не більше 20 мс, а вібрації в діапазоні частот від 0,5 до 100 Гц з амплітудою прискорення 1d.
 
Крім точності при виготовленні запобіжника, надійність його експлуатації залежить від дотримання умов зберігання і транспортування, а також від уваги, що приділяється йому після установки. Запобіжники, встановлені на більш високій напрузі силового трансформатора, вибираються за умови вибірковості з запобіжниками, встановленими на нижній стороні напруги, з урахуванням очікуваних перевантажень струму і струмів відсікання. При цьому рекомендується кратність номінального струму запобіжника до номінального струму трансформатора: від 2 до 3 для трансформаторів до 135 кВА і від 1, 5 до 2 для трансформаторів до 320 кВА; При наявності струмів перевантаження трансформаторів, здатних плавити елемент запобіжника, значення якого менше мінімального струму відключення запобіжника, необхідно передбачити додаткове обладнання, здатне відключити ці струми.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре