П6-111 380В пускач магнітний (контактор)

  • Наявність: Є в наявності
  • 420.00 грн.

Пускач магнітний серії П6-111 призначається головним чином для дистанційного пуску і зупинки трьох фазних асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором потужністю до 4,0 кВт при напрузі 380 і 500 В. При наявності вбудованих теплових струмових термобіметалевих реле пускач може осу неприпустиму тривалість.
Умови роботи (висота над рівнем моря, відносна вологість, вибухонебезпечність навколишнього середовища, вплив сонячних променів, тряска і поштовхи, вібрація місць кріплення, відхилення від нормального робочого положення, напруга котушки, що втягує, і головного ланцюга) пускачів серії П6-111 і серій , ПАЄ однакові.
Пускачі П 6-111 відкритого виконання призначені для встановлення на панелях, у закритих шафах, нішах та інших місцях, захищених від попадання пилу та сторонніх предметів. Пускачі захищеного виконання призначені для встановлення всередині приміщень, в яких довкілля не містить значної кількості пилу. Пускачі пилебризгонепроникного виконання призначені для внутрішніх та зовнішніх установок у місцях, захищених від сонячних променів та від прямого попадання струменів дощу.
Пускач П6-111 відкритого виконання без теплової захисту та теплового реле ТРН-8 або ТРН-100.
Контактор магнітного пускача складається з основи та пластмасової головки. Основа являє собою сталеву скобу 1 з пластмасовою колодкою 2, в якій розміщені сердечник 3 магнітопроводу з котушкою 5, що втягує, а також закріплені вивідні затиски котушки.

Зовні на головці розташовані пластини 13 з нерухомими контактами та гвинтами 14 для приєднання до апарату проводів (шин) зовнішньої мережі. Усередині головки вміщена пластмасова траверса 10 з чотирма містками 12, до яких приклепані рухомі контакти. У відключеному положенні контактора містки з рухомими контактами притиснуті до траверси 10 контактної циліндричної пружиною 8 через сталеву скобу і плоску пружину 11, призначену для гасіння вібрації містки при включенні контактора.

Для пом'якшення ударів при включенні контактора ого сердечник 3 забезпечений амортизаційною пружиною 9, розташованої в пластмасовій колодці під сердечником.
Пускачі П6-111 випускають на номінальну напругу 380 В, номінальним струмом 10 А, з розмірами провалу головних контактів (2,4±0,5) мм та розчину (3±0,5) мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре