Перемикач ПЦ-1 100А з бічною рукояткою

  • 4500.00 грн.

Перемикачі (перекидні рубильники) серії ПЦ  на 100А призначені для  нечастих комутацій електричних ланцюгів змінного струму частотою 50 Гц  напругою 380В і встановлюються в ВРУ житлових, громадських і промислових будівель, шафах і пунктах розподільних, трансформаторних підстанціях. Комутаційні контакти перемикачів встановлені на керамічних ізоляторах серії А- 632.

Перемикачі представляють собою трьох - полюсніроз'єднувачі на два напрямкиз переднім приєднанням зовнішніх провідників.

Гальванічне покриття оловом дозволяє  підключати до висновків апарату провідники з мідними або алюмінієвими наконечниками. Перемикачі серії ПБ виготовляються з центральною рукояткою.

Особливості конструкції

Основними частинами апаратів є ножі, контактні і осьові стійки, змонтовані на загальній плиті.

Перемикачі мають один ряд осьових і два ряди контактних стійок. Відповідний контакт натискання на контактних стійках забезпечується пружинами, на осьових - сферичними шайбами.

У перемикачів з центральним приводом ножі жорстко пов'язані з віссю, яка приводиться в рух тягою, безпосередньо з'єднаної з важільним приводом.

У перемикачів з боковим приводом ножі пов'язані з віссю, що припадає в рух за допомогою симетрично розташованих по довжині тяг, другий кінець яких шарнірно з'єднаний з валом, встановленим на двох підшипниках. Цей вал приводиться в обертання бічній рукояткою, встановленої на одному його кінці.

Рукоятка приводу знімна, знімається тільки в відключеному положенні апарата. Контактні затискачі перемикачів забезпечують приєднання до них не більше двох як мідних, так і алюмінієвих провідників. Всі з'єднання апаратів забезпечені від самовідгвинчування.

Включене і вимкнене положення апарата вказується положенням рукоятки приводу.

Характеристики
Країна виробництва Україна 
Кількість полюсів 3 
Число напрямків 2 
Номінальний струм 100 А 
Спосіб кріплення (монтажу) Гвинтове 
Тип рукоятки Бічна рукоятка 
Виконання рукоятки Знімна 
Габаритний розмір 360х260 мм 
Наявність дугогасильних камер Ні 
Ступінь захисту IP00


Габаритні розміриНаписати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів