• Сирена ССВ-15М (вибухозахищена)

Сирена ССВ-15М (вибухозахищена)

  • Наявність: Очікування 2-3 дні
  • 510.00 грн.

Сигнальний легкий вибухозахищений тип SSV-15-2M

Легкий вибухозахищений сигнал призначений для сигналізації в технологічних процесах і освітленості вибухонебезпечних зон усіх класів при відсутності технологічної обробки фрагментаційним дробленням сировини або продукції виробництва відповідно до чинних «Правил проектування електроустановок» (ПУЕ) та інших керівних документів, що регламентують використання вибухозахищеного електрообладнання відповідно до вибухозахищеного маркування.
Сигнал призначений для роботи в мережі змінного струму номінальною напругою 127 і 220 В на частоті 50 Гц.
Сигнали виробляються для внутрішніх і експортних як комплектуючих. РСР-15-2М:
С = сигнал;
С - світло;
В - вибухозахищені;
15 - потужність лампи, Вт;
2М - модернізований.


Специфікації

Номінальна напруга, В - 127; 220
Частота мережі, Гц - 50
Маркування вибухозахисту по ГОСТ 12.2.020-76 - 1ExdIIST5X
Джерело світла: тип згідно ТУ 16-88 ІКАФ.675000.001 ТУ - Ц125-135-15-1; Номінальна потужність Ts220-230-15-1, Вт - 15 тип ковпачка - Е27/27
Габаритні розміри, ДхЛ, мм, не більше - 81х220
Вага, кг, не більше - 1

Проектування плати ССВ-15-2М

Сигнал складається з двох корпусів, кришки, фланця.
В одному випадку є затискач, лампа з патроном, встановленим на підставі. До затискача за допомогою кришки кріпиться лінза. Для установки або заміни лампи необхідно викрутити затискач, потім підставу з патроном і вкрутити лампу всередину.
В іншому корпусі є ущільнення залози, через яке кабель вставляється в кінцеву камеру. Для кріплення сигналу необхідно вивернути з корпусу спеціальним ключем три неопалювальних гвинта, які кріплять фланець і ущільнення залози. Знятий фланець намотується на трубу різьбленням 3/4Т і закріплюється запірним гвинтом.
Щоб прикріпити кабель до сигналу, необхідно повернути корпус, відкрутити кільце і зняти панель. Три жилки кабелю зовнішнім діаметром 4 мм і попередньо зношеним ущільненням залози з'єднуються з контактами панелі і шнеком заземлення. Потім корпус з фланцем збирається.
Сигнал на панелі фіксується за допомогою двох гвинтів, розташованих на хомуті.
Вибухозахист сигналу досягається за рахунок вибухозахищеної оболонки, яка витримує тиск вибуху і разом з електричними засобами захисту виключає передачу вибуху в навколишнє середовище. Використовується щілинний вибухозахист.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре